Naplňte svůj šatník dračí energií s CityZen

24. 7. 2022

Naplňte svůj šatník novou, dračí energií! Zatímco v českých pohádkách je drak veskrze zápornou postavou, v čínském horoskopu je tomu přesně naopak. Drak je symbolem štěstí a lidé narození v tomto znamení jsou bytosti energické s pozitivním přístupem k životu, které rády pomáhají ostatním. 

Dračí symbolika a snaha pomoci dobré věci stojí v pozadí spolupráce MLK s chrudimskou společností City Zen. Ta se během několika málo let vypracovala mezi přední české výrobce textilního zboží a jejich trička s unikátní technologií, která odolají potu i špíně a přitom skvěle vypadají a dobře se nosí, si našla cestu k tisícům spokojených zákazníků.

Jsme velice rádi, že se CityZen rozhodli stát jedním z hlavních partnerů oslav 50 let MLK. Vážíme si toho, že jejich podpora není “jen” finančního rázu, ale že ke spolupráci přistoupili kreativně a vedle mnoha dalších aktivit připravili i speciální edici triček s motivem jedné z více než 11 tisíc loutek, o které pečujeme v našich sbírkách. A navíc nám v tričku zapózoval sám CEO (tedy ředitel) společnosti, pan Pavel Hrstka. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!