Pohádkový víkend v muzeu i beseda o pěstounské péči

9. 11. 2021

O víkendu 13. - 14. listopadu se návštěvníci mohou těšit celkem na 3 pohádky v muzeu. V sobotu muzeum ve spolupráci s Amaltheou připravilo odpoledne věnované problematice pěstounské péče. V 15 hodin se návštěvníci mohou těšit na dvě krátká představení Divadla jednoho Edy. Následovat bude beseda o pěstounské péči s vedoucím Centra náhradní rodinné péče Patrem Čadou a pěstounkou Michaelou. Vstup na divadla i besedu je volný.

V neděli pak již tradičně MLK uvede hravou loukovou pohádku studia Damúza s názvem Medvědí princ. Příběh se odehrává ve světě, kde rodiče nečtou pohádky a děti si je nevypráví, kde pohádkové bytosti mizí anebo přestávají věřit, že něco jako pohádka ještě vůbec existuje. Do tohoto světa přichází dva lidé, kteří to takhle nenechají. Vstupné je 80 Kč.

Na obě akce bude vyžadováno předložení covidových potvrzení dle aktuálního nařízení vlády - tj. potvrzení o očkování, prodělání nemoci, platný PCR nebo antigenní test. Bude také možné si udělat samotest na místě, buď vlastní nebo jej bude možné v MLK zakoupit.

Také kapacita sálu je omezena, doporučujeme si rezervovat na tel.: 469 620 310 nebo v recepci MLK. Vstupenky z rezervací je třeba si zakoupit předem. Rezervace se ruší den před akcí.

Přes veškeré obstrukce věříme, že si k nám cestu najdete a pohádky si užijete.